молода наука PDF Друк e-mail
вийшли з друку матеріали студентської наукової конференції, присвячені 180-річчю НПУ імені М.П. Драгоманова

Шульський О. Реалії та перспективи євроінтеграції української системи освіти; Односум Н. Діти сонця – витончені педагоги у сфері загальнолюдських цінностей (н. к. Шикиринська О. В.); Інститут іноземної філології, директор проф. Зернецька А.А.

Шинкарюк І. Проблема вибору вчителем стилю спілкування з учнями (н. к. Шикиринська О. В.); Інститут мистецтв, директор проф. Горбенко С.С.

Коростель П. Новітні особливості процесу виховання в сучасних умовах та розкриття перспективних ланок освіти у цьому напрямку; Цибулько В. Значення ігрової діяльності у вихованні дітей дошкільного віку; Крикун К. Діти з проблемами розвитку (н. к. Скрипченко Л. О.), Інженерно-педагогічний інститут, директор проф. Корець М.С.

Пустовойт В. Особливості виховання підлітків; Зубрейчук О. Вплив засобів масової інформації на формування особистості (н. к. Войналович О. О.),  Пастух Х. Специфіка соціально-педагогічної взаємодії з учасниками освітнього процесу (н. к. Шевченко А. Ф.), Інститут соціальної роботи та управління, директор проф. Капська А.Й.

Ігнатенко В. Особливості реалізації виховної функції сучасної сім’ї; Остапченко О. Педагогічні аспекти формування здорового способу життя у школярів; Загорія В. Аналіз поезії «Тарасова ніч» Т.Шевченка та «Ще не вмерла Україна» П.Чубинського в контексті вивчення історико-педагогічних явищ (н. к. Шевченко А. Ф.), Інститут фізичного виховання та спорту, директор проф. Тимошенко О. В.

Логощук М. Формування крос-культурних цінностей у молоді як наукова проблема; Киричок Д. Вплив родинного виховання на розвиток особистості; Коломієць С. Виховання моральності у глобалізованому світі; Шевченко Я. Виховання майбутнього громадянина: аксіологічний аспект; Павлюк І. Психолого-педагогічний супровід дитини із дитячим церебральним паралічем (н. к. Вишківська В. Б.), Інститут корекційної педагогіки та психології, директор проф. Синьов В.М.

Мірончук К. Роль рідної мови у вихованні особистості (н. к. Вишківська В. Б.); Околодько Ю. Особливості виховання дітей в інтернатах та прийомних сім’ях, Палаш А. Соціокультурні передумови трансформації основних функцій вчителя (н. к.  Шпак О. Т.); Кириленко Ю. Київські вищі жіночі курси: історія та функціонування (н. к. Дубрівна Г. М.), Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, директор проф. Висоцький А.В.

Катеринчук В. Інтернет як чинник розвитку особистості; Лебединський Д., Балик І. Розвиток лідерських якостей як важлива умова самореалізації особистості; Єфименко І. Морально-духовне виховання в сучасній педагогічній школі; Бойко А. Національне виховання в умовах глобалізації (н. к. Вишківська В. Б.),  Інститут філософської освіти і науки, директор проф. Дробот І.І.

Биковський Я. Методика використання інформаційної системи у навчанні фізики; Волошина В. Зміни у викладанні предметів вищої школи під дією постійних освітніх реформ (н. к. Кушнірук С. А.), Фізико-математичний інститут, директор проф. Працьовитий М.В.

Баранов С. Виховання в зростаючих поколінь українського патріотизму засобами козацької педагогіки; Генсьорський В. Виховний потенціал творів Т.Шевченка про подвиги українських козаків (н. к. Руденко Ю. Д.), Інститут інформатики, директор проф. Жалдак М.І.

Мазурик І. Актуальність виховання дітей та молоді на  патріотичних традиціях; Дудко О. Використання здобутків народно-виховної мудрості у сучасній педагогічній практиці (н. к. Будняк Т. Г.), Інженерно-педагогічний інститут

Паламарчук В. Київський інститут шляхетних панянок: історія становлення та розвитку (1838-1919); Ворон Н. Роздуми про працю В.О.Сухомлинського «Батьківська педагогіка» (н. к. Шкурко І. І.), Інститут історичної освіти, директор проф. Сушко О.О.

Переглянути хіти змісту : 190859